Multiselect

Multiselect

Najważniejszą część testów jaką mamy to multiselect – test psychologiczny, to na nim odpada najwięcej kandydatów bo ok 90%, z naszymi testami przejdziesz go bez problemu.

– MULTISELECT Z ODPOWIEDZIAMI NA NOWY PROFIL POLICJANTA(nie te stare ponad 560 pytań!!!) – poradniki, zadania, zdjęcia itd

– przykładowe pytania które zadaje psycholog

– cechy (dopasowanie cech, cechy jakie powinien mieć policjant, jakie masz preferencje charakteru na policjanta, zalety, cechy idealnego przełożonego itd)

Testy PZP ( Poradnia Zdrowia Psychicznego ) – Matryce Ravena, test niedokończonych zdań, wyjaśnienie pojęć, tablice Ischary itp

– Rozmowa kwalifikacyjna czyli WYWIAD ZORGANIZOWANY i zasada działania

– poradnik – jak sie lepiej zaprezentować na egzaminie.

Posiadamy również wszystkie inne materiały do Policji

ZDAWALNOŚĆ 100% o czym świadczą opinie !!!

TU LINK O LEGALNOŚCI – NAJWAŻNIEJSZE BO NIE NARUSZASZ PRAWA !!

http://testydopolicji.com.pl/MultiselectISBN.jpg

 

MAMY PONAD 36 TYŚ POZYTYWNYCH OPINII NA RÓŻNYCH FORACH POLICYJNYCH ITP !!! ( dane na dzień 1 grudzień 2017 )

Recenzja naszych testów:


ODPOWIEDZI DO TESTU MULTISELECT- PORADNIK autorstwa Jarosława Sokołowskiego to bardzo ciekawy poradnik, dla osób które chcą przystąpić do egzaminu na policjanta. Niewątpliwie okaże się on przydatny dla kandydatów jako recepta na skuteczniejsze przygotowanie się do rozwiązania testów psychologicznych oraz do spotkania z psychologiem.
Celem poradnika nie jest udzielenie konkretnych informacji, jak powinna brzmieć odpowiedź na poszczególne pytania testu MultiSelect (aczkolwiek w opracowaniu są podane odpowiedzi przykładowe na pytania testowe), ale zaznajomienie osób badanych z procedurą testową, rozproszenie niepokoju, sprawienie, by każdy badany funkcjonował najlepiej jak tylko pozwalają mu na to jego zdolności.
Autor daje praktyczne porady przydatne w trakcie rozwiązywania testu, dzięki temu rozwiewa aurę tajemniczości, jaka często otacza testy, a tym samym pomaga w korygowaniu powszechnych nieporozumień odnośnie do tego, czemu służą testy i co znaczą ich wyniki.
Przedstawione w ebooku procedury treningowe mają na celu kształtowanie efektywnych sposobów rozwiązywania problemów, takich jak staranne analizowanie problemu czy pytania, rozważanie wszystkich możliwych odpowiedzi i zwracanie uwagi na istotne szczegóły i powiązania, rozważne, a nie impulsywne formułowanie odpowiedzi lub ich wybieranie, stosowanie wysokich standardów przy ocenie własnego działania.
Autor zastosował strategię, która powinna doskonalić funkcjonowanie intelektualne kandydata na policjanta nie tylko przy wykonywaniu testów, lecz także podczas rozmowy z psychologiem i podczas pracy zawodowej., gdyż przybliża Czytelnikowi cechy i wartości szczególnie istotne w zawodzie policjanta koncentrując się na nurcie psychologii pozytywnej.
Zastosowane procedury polegające na ogólnym zaznajamianiu badanych z testami są przeznaczone do eliminowania czy kompensowania różnic w uprzednim doświadczeniu testowym. Tego typu ćwiczenia przed przystąpieniem do egzaminu powinny sprawić, że rozwiązywany test MulitiSelect będzie narzędziem bardziej trafnym, ponieważ redukują wpływ czynników specyficznych dla badania testowego (lęk testowy).
Wszystko jest napisane w taki sposób, aby zdobyta wiedza mogła zostać wykorzystana od razu.
Zachęcam do przeczytania tego poradnika wszystkich kandydatów na policjantów, którym zależy na dobrych wynikach z testów. „

Kontakt:

Jarosław Sokołowski ( NOFX )

testydopolicji@op.pl
gg 6775028
tel: 666 194 944 (w godzinach 10-17)

lub przez formularz

Zapraszamy

Na forum policyjnym jest sonda w której ponad 90% ludzi uważa nasze testy za najlepsze. Dziękujemy.

nowy multiselect

Zamów